اخبار و اعلانات

خبرنامه انجمن آب و فاضلاب ایران - شماره نود و هفتم (فروردین 1403)

شماره 97 (فروردین 1403) خبرنامه انجمن آب و فاضلاب منتشر شد. برای دریافت خبرنامه به این لینک مراجعه فرمایید.

مطالعه بیشتر

خبرنامه انجمن آب و فاضلاب ایران - سال هشتم، شماره نود و شش، اسفندماه 1402

شماره 96 (اسفند 1402) خبرنامه انجمن آب و فاضلاب منتشر شد. برای دریافت خبرنامه به این لینک مراجعه فرمایید.      

مطالعه بیشتر

اعلام برنامه چهل و یکمین وبینار تخصصی انجمن آب و فاضلاب ایران - چرخه معیوب آب بدون درآمد و مکانیسم نشت آب شناخت و راهکار

اعلام برنامه چهل و یکمین وبینار تخصصی انجمن آب و فاضلاب ایران موضوع: چرخه معیوب آب بدون درآمد و مکانیسم نشت آب شناخت و راهکار ارائه دهنده: مهندس محمدرضا عزیزی (کارشناس الکترونیک و دانش آموخته MBA و DBA) مؤسس و مدیر عامل شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز (تولیدکننده تجهیزات کاهش هدررفت آب) چهارشنبه 9/12/1402 ؛ ساعت 16 الی 18 لینک ورود به اتاق مجازی وبینار: https://www.skyroom.online/ch/irwwa/iwwa-webinar-41 www.irwwa.ir @IRWWA94

مطالعه بیشتر

کسب رتبه الف در ارزیابی سال ۱۴۰۱ نشریه علمی علوم و مهندسی آب و فاضلاب

نشریه علمی علوم و مهندسی آب و فاضلاب با صاحب امتیازی انجمن علمی آب و فاضلاب ایران بر اساس آیین‌نامه نشریات علمی مصوب ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ در ارزیابی سال ۱۴۰۱، موفق به کسب رتبه الف شده است.

مطالعه بیشتر

کسب رتبه A در ارزیابی عملکرد سال 1400 انجمن آب و فاضلاب ایران

با کمال مسرت به اطلاع می رساند که انجمن آب و فاضلاب ایران با کسب 1128.25 امتیاز از مجموع 1500 امتیاز در ارزیابی عملکرد فعالیتهای سال 1400 توسط کمیسیون انجمنهای علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موفق شد همانند سالهای گذشته رتبه A را کسب نماید. این موفقیت را به همه اعضا، همراهان و حامیان انجمن تبریک گفته و امیدواریم با تلاش و مشارکت تمامی اعضا و همراهان انجمن در راستای تحقق اهداف و برنامه های آن، جایگاه انجمن آب و فاضلاب ایران بیش از پیش در بین جامعه دانشگاهی و صنعت آب و فاضلاب تثبیت شده و ارتقا یابد. 

مطالعه بیشتر

دومین همایش ملی مدیریت کیفیت آب و چهارمین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت

دومین همایش ملی مدیریت کیفیت آب و چهارمین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت در تاریخ 7 تا 9 آذرماه 1402 برگزار خواهد شد. مهلت ارسال مقالات تا 5 مهرماه 1402 است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه فرمایید.

مطالعه بیشتر

هشتمین دوره مسابقه پایان‌نامه برتر (سال 1402)

از علاقمندان دعوت می‌شود تا برای شرکت در مسابقه، حداکثر تا تاریخ 20 مهرماه 1402 اقدام به دریافت فرم شرکت در مسابقه نموده و پس از تکمیل، فرم مربوطه را همراه با فایل پایان‌نامه و مقالات منتشرشده ISI و علمی-پژوهشی خود، به آدرس ایمیل مسابقات انجمن به نشانی "iwwa.competitions@gmail.com" ارسال نمایند.

مطالعه بیشتر

کسب رتبه A در ارزشیابی سال 1399 توسط انجمن آب و فاضلاب ایران

بدینوسیله کسب رتبهA  با مجموع امتیاز 1304.25 توسط انجمن آب و فاضلاب ایران در ارزیابی سال 1399 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به اعضای محترم هیئت مدیره و کلیه اعضای حقیقی و حقوقی انجمن و جامعه آب و فاضلاب کشور تبریک گفته و امیدواریم با حمایت همه این عزیزان شاهد ارتقای فعالیتها و تاثیرگزاری بیش از پیش انجمن آب و فاضلاب ایران در سطح جامعه علمی و کارشناسی کشور باشیم.

مطالعه بیشتر

کسب رتبه A در ارزشیابی سال 1398 توسط انجمن آب و فاضلاب ایران

بدینوسیله کسب رتبه A با مجموع امتیاز 1483.5 توسط انجمن آب و فاضلاب ایران در ارزیابی سال 1398 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به اعضای محترم هیئت مدیره و کلیه اعضای حقیقی و حقوقی انجمن و جامعه آب و فاضلاب کشور تبریک گفته و امیدواریم با حمایت همه این عزیزان شاهد ارتقای فعالیتها و تاثیرگزاری بیش از پیش انجمن آب و فاضلاب ایران در سطح جامعه علمی و کارشناسی کشور باشیم.

مطالعه بیشتر

تقدیر از عملکرد انجمن آب و فاضلاب

تقدیر از عملکرد انجمن آب و فاضلاب در مراسمی که روز سه شنبه 11 بهمن ماه 1399 برگزار شد از انجمن آب و فاضلاب ایران توسط شورای انجمن های علمی کشور و کمیسیون انجمن های علمی وزارت عتف، به دلیل شیب رشد جهشی فعالیتهایش تقدیر بعمل آمد. آقای مهندس شاهنگیان مسئول محترم روابط عمومی انجمن این لوح تقدیر را دریافت کردند. این موفقیت را به اعضای محترم هیئت مدیره و اعضای محترم انجمن تبریک می گوییم.

مطالعه بیشتر

اعلام رتبه نشریه علمی علوم و مهندسی آب و فاضلاب

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نتایج ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی در سال ۱۳۹۸ را اعلام نمود. براساس نتایج اعلام شده، نشریه علوم و مهندسی آب و فاضلاب در اولین ارزیابی پس از 3 سال از شروع انتشار با کسب 685 امتیاز موفق به کسب رتبه "ب" شد. این موفقیت را به اعضای محترم هیئت تحریریه نشریه و تمامی اعضای محترم انجمن آب و فاضلاب ایران تبریک عرض می‌نماییم. امید است انشااله با تلاش بیشتر مدیران نشریه و ارسال مقالات ارزشمند محققین محترم دانشگاهی و کارشناسان محترم حوزه آب و فاضلاب در آینده نزدیک شاهد ارتقای بیشتر نشریه و تحقق اهداف ...

مطالعه بیشتر

اعطای مجوز پروانه انتشار به نشریه علوم و مهندسی آب و فاضلاب:

اعطای مجوز پروانه انتشار به نشریه علوم و مهندسی آب و فاضلاب: این نشریه بر اساس مجوز کمیسون بررسی نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به شماره 3/18/290129 مورخ 1395/12/16 و مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 86092 مورخ 1398/10/30 دارای پروانه انتشار می باشد.

مطالعه بیشتر

دعوت به نشر مقالات

از کلیه نویسندگان مقالات برتر و منتخب اولین همایش ملی مدیریت مصرف آب دعوت می شود مقاله خود را پس از تکمیل با فرمت مجله از طریق سایت نشریه ارسال فرمایند. 

مطالعه بیشتر

تفاهم نامه با انجمن آب و فاضلاب ایران

شرکت آب و فاضلاب استان تهران طی تفاهم نامه ای با انجمن آب و فاضلاب ایران به مدت 2 سال نشریه علمی ترویجی علوم و مهندسی آب و فاضلاب را تحت حمایت مادی و معنوی خود فرار داد.

مطالعه بیشتر

اعطای مجوز علمی-ترویجی به نشریه علوم و مهندسی آب و فاضلاب:

اعطای مجوز علمی-ترویجی به نشریه علوم و مهندسی آب و فاضلاب:  مجوز نهایی نشریه علمی-ترویجی علوم و مهندسی آب و فاضلاب بـا صاحب امتیازی انجمن آب و فاضـلاب ایران، با مدیر مسـئولی مسـعود تابش و سـردبیری حمیدرضا صـفوی و عضویت (مسـعود تابش، سـیمین ناصری، ناصر طالب بیدختی، منوچهر وثوقی، بیژن بینا، علی ترابیان، حمیدرضا صـفوی، افشـین تکدسـتان، محمدحسـین صراف زاده، سارا نظیف، علی اکبر عظیمی، سیدحسین سجادی‌فر، مجید قنادی) بعنوان اعضای هیأت تحریریه در بهمن 1395 صادر شد.  

مطالعه بیشتر